ВИРОБНИЦТВО

ПРОГРЕСИВНЕ І ВИСОКОТЕХНОЛОГІЧНЕ

FasadMax СФС – завод, що включає алюмінієву екструзію профілів, цех зі збирання алюмінієвих систем, власну лабораторію перевірки якості, лінію полімерного фарбування. Якість фарбування, а також попередня хімічна обробка алюмінієвих виробів перевіряється у спецлабораторії.

Якість виробленої продукції підтверджена сертифікатами та відповідає міжнародному стандарту ISO 9001 та Європейському гармонізованому стандарту EN 1090, вся продукція, що випускається, має маркування РЄ.

ЛИВАРНЕ ВИРОБНИЦТВО:

ВИРОБНИЦТВО АЛЮМІНІЄВИХ СПЛАВІВ

До структури FasadMax СФС входить металургійне підприємство оснащене сучасним високотехнологічним плавильним обладнанням. Виробничі потужності заводу становлять 20 тис. тонн алюмінієвих сплавів на рік. Основне обладнання - дві печі ємністю по 10 тон. Підприємство випускає весь спектр ливарних та деформованих алюмінієвих сплавів відповідно до міжнародних стандартів, у найкоротші терміни здатне освоювати випуск спеціальних сплавів з урахуванням індивідуальних ТУ наших замовників. Основним стратегічно важливим показником, що забезпечує конкурентоспроможність підприємства, завжди була якість продукції, що випускається.

ПРОИЗВОДСТВО АЛЮМИНИЕВЫХ СПЛАВОВ

Хімічний склад сплавів визначається спектрометрі ARL.

У процесі виробництва рідкий метал піддається багатоступінчастій обробці, дегазації інертним газом, рафінування флюсами, фільтрування через пінокерамічні фільтри 30-50 PPI. Це дає можливість забезпечити гарантовану якість складних висококремнистих сплавів.

Кінцевим продуктом ливарного виробництва є циліндричні зливки.

  • Марки: АД31, АД0, 6060, 6063, 6005, 6560, 6660, 6061, 6182, 6463
  • Діаметр: 127/152/178/203 мм
  • Довжина: до 6м
цилиндрические слитки
цилиндрические слитки
цилиндрические слитки

ЕКСТРУЗІЙНЕ ВИРОБНИЦТВО:

Завод FasadMax СФС випускає профілі з алюмінієвих сплавів групи АТ і сплавів євростандарту 6060, 6063.

Вся продукція відповідає міжнародному стандарту ISO 9001 та Європейському гармонізованому стандарту EN 1090, також має маркування CE для зовнішніх ринків, що підтверджує виробничий контроль та високу якість алюмінієвого профілю.

На нашому заводі в 2016 році встановлено два нових преси діаметром 5 і 8 дюймів, які відповідають найвибагливішим запитам наших партнерів.

Потужність пресів складає US/t2200. Продуктивність двох ліній: до 600-800 тонн алюмінієвого профілю на місяць.

ПРОИЗВОДСТВО АЛЮМИНИЕВЫХ СПЛАВОВ

ДВІ НАЙНОВІШІ ЛІНІЇ ЗА ЕСТРУЗІЮ ПРОФІЛЮ

ЛИНИЙ ПО ЭСТРУЗИИ АЛЮМИНИЕВОГО ПРОФИЛЯ

5-дюймовий прес забезпечує високу точність алюмінієвого профілю з дрібними розмірами перерізів. Він відображає найдрібніші елементи, які можна назвати ювелірними.

ЛИНИЙ ПО ЭСТРУЗИИ АЛЮМИНИЕВОГО ПРОФИЛЯ

8-дюймовий прес дозволяє екструдувати великогабаритний профіль. Там, де є потреба у профілі із гранично великими розмірами поперечного перерізу.

ВИРОБНИЧІ ПРОЦЕСИ:

  1. Екструзія профілю.
  2. Порізка та пробивання кронштейнів.
  3. Закочування профілю.
  4. Складання алюмінієвих конструкцій
  5. Складання касет.
  6. Складання кошиків кондиціонерів
  7. Плазма (Зварювання).

ОТРИМАТИ
КОНСУЛЬТАЦІЮ

Важко у виборі? Бажаєте зробити замовлення чи потрібен точний прорахунок? - Телефонуйте або залиште заявку на зворотній дзвінок

Пожалуйста, напишите номер телефона.
Image

ЗАВОД ТА ЦЕНТРАЛЬНИЙ ОФІС

foter icon11

08136, Україна, Київ,
(Києво-Святошинський район),
с. Крюківщина, вул. Балукова, 1A.

+38 (067) 242-83-49 - багатоканальный

e-mail: sfs@amtt.ua